
Матрац паралоновий у дитячу коляску
239 ₴
- В наявності
- Код: 1292
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац паралоновий у дитячу коляску.
Паралоновий матрацик як основа матрацика створює ортопедичну основу. Чохол на змійці з бавовняної тканини — можна прати.
Розмір матраца 75 х 33 см
Чохол бавовна 100%
Підходить для більшості дитячих колясок. Забарвлення підбирають хлопчику дівчинці або нейтральний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | Овальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 3 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴


