
Дитяча скарбничка Сейф із паролем MK 66069
599 ₴
- В наявності
- Код: 66069 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча скарбничка Сейф із паролем.
Має вигляд сейф, кодовий замок, зі звуком, працює від 3 батарейок АА. У скарбничку можна покласти й монети (зверху) і паперові купюри (затягує купюри, як Ibox або будь-який справжній платіжний термінал). Відкривається сейф після введення коду (є стандартний код, який вказаний в інструкції на коробці, його можна змінити за бажання).
Розмір сейфа 13 х 16 х 11.
Упакований у картонну коробку з блістером 15 х 20 х 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тематика виробу | День народження |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 300 г |
| Глибина | 130 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴




