
Дитячий музичний танцювальний килимок YQ3310
2 170 ₴
- В наявності
- Код: YQ3310L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий музичний танцювальний килимок YQ3310
Дитячий музичний танцювальний килимок YQ3310 – це незабутній та захоплюючий ігровий аксесуар для дітей. Він поєднує у собі функції музичного інструменту та танцювального майданчика. Килимок має кілька режимів роботи, таких як музика та ігри, а також чутливість до дотику до кнопок.
Характеристика
світло, звук,
розмір 102 х 90см,
Bluetooth,
Розмір упаковки (39 * 34 * 11см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1020 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 390 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴
- Спосіб упаковки: пленка


