
Самосвал на радиоуправлении М690-А2
869 ₴
- В наявності
- Код: 690-А2 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самосвал на радиоуправлении 690-A2 на радіокеруванні 2.4GHz
Ця модель вантажівки є зменшеною копією справжнього інженерного самоскида.
За допомогою пульта можна задати будь-який напрямок руху машинки: вперед, назад, повороти. Вантажівка обладнана робочими світлодіодними фарами. Колеса на м'якій гумі не шумлять під час їзди. Кузов піднімається та опускається дистанційно.
Працює самоскид від акумулятора (у комплекті).
Живлення пульта від 2 батарейок типу "АА" (не входить до комплекту)
У комплекті: зарядка USB, самоскид, пульт керування, акумулятор.
Розмір іграшки: 31*10.5*12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Комбайн |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 600 г |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴

