
Ігровий набір для прибирання 667К
1 069 ₴
- В наявності
- Код: 667L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий набір для прибирання Мамина помічниця Limo toy 667К — якісний ігровий набір подарує море позитивних емоцій вашій дитині.
Набір зручний у використанні, складається з великої кількості необхідних аксесуарів для веселого прибирання.
Усі аксесуари зручно розташовуються на пересувному візку.
Відро з ганчіркою, пляшка з засобом для миття; Совок зі щіткою для прибирання; Щітка для підмітання підлоги та швабра; Знак "Обережно, слизька підлога".
Характеристики:
Рекомендований вік: з 3 років;
Розміри упакування: 47 х 34 х 15 см;
Розміри набору: 58 х 41 х 27 см;
Матеріал: пластик;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴

