
Інтерактивна іграшка Балакуче Звірятко FT 0042
749 ₴
- В наявності
- Код: 0042L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивна іграшка Балакуче Звірятко.
У нього великий запас Казок, стиків, пісень. А ще іграшка має функцію диктофона!. Звукові файли написані в HD якості.
Панель керування: - кнопка у формі бантика вмикає та вимикає іграшку; Кнопка прослухати попередній запис; - кнопка перейти до наступного запису; Дитині дуже сподобається світний бантик і еластичні вушка ведмедика. Вушка виготовлені із силікону та в процесі гри переливаються різними кольорами. Гучність звукових ефектів можна регулювати.
Мова озвучування: Українська.
Працює від 3 батарейок 1.5 АА (не входять до комплекту).
Розмір 20 см
Упакований у барвисту коробку 16 х 27 х 15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 140 см |
| Довжина | 130 см |
| Висота | 200 см |
| Вага | 600 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴

