
Каталка з мильними бульбашками FM 880
647 ₴
- В наявності
- Код: FM 880L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
каталка з мильними бульбашками Динозавр FH 880 - це оригінальна іграшка, яка поєднує в собі відразу декілька ігор.
Малюк гратиме з нею як з каталкою і насолоджуватися великою кількістю веселих мильних бульбашок, які випускає спеціальний генератор.
Особливості:
- Звукові ефекти (весела мелодія, звуки динозавра);
- Світлові ефекти (підсвічування сердечка на ручці каталки і підсвічування лампочки у роті динозаврика).
- Махає крилами.
- Випускає мильні бульбашки
Ігри стануть в рази захоплююче разом з таким Динозавриком-каталкою, а мильні бульбашки піднімуть настрій навіть дорослим!
Відсік для батарейок знаходиться на ручці каталки.
Ефекти працюють від 3-х батарейок типу "АА" 1.5v (не входять в комплект).
У комплекті дві пляшечки з мильним розчином.
Розмір іграшки 25х12х48 см
Розмір упаковки 27х12х33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 480 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 647 ₴



