
Кулемет із м'якими кулями 7019
989 ₴
- В наявності
- Код: 7019 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулемет із м'якими кулями 7019
Для роботи кулемета необхідно 5 батарейок типу АА (не входять до комплекту).
Рекомендовано для дітей від 6 років.
Особливості кулемета Limo Toy 7019:
автоматична стрільба;
2 типи снарядів;
швидке перезаряджання;
розмір коробки: 56x24x14 см;
затискач спускового гачка для безперервної стрільби.
До набору входить:
автомат;
20 м'яких снарядів;
20 снарядів із присоском.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кулемет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Білий |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 1900 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴



