
Гараж для машин Швидка помеш CLM-557
1 137 ₴
- В наявності
- Код: CLM-557D L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гараж для машин складається з двох відсіків: з торцевого боку є інтерактивна рація. В одному боксі відчиняються двері, у другому шлагбаум. Є кнопки з музикою на даху. До комплекту входить металева машина швидкої допомоги й з інерційним механізмом і дверцятами, що відчиняються
Розміри/габарити: 26х20х14 см
Розмір упаковки: 36х24. 5х19. 5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Довжина у зібраному вигляді | 200 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 260 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 140 мм |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 360 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴







