
Набір тіста для ліплення "Шеф Кухар" TMD-09-01U
399 ₴
- В наявності
- Код: TMD-09-01BL
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Набір тіста для ліплення MASTER DO це креативна творчість, призначена для дітей і дорослих. Його унікальність полягає в складі матеріалу тіста. Воно дуже м'яке, але добре тримає форму, приємне на дотик, ЯРКОЕ та БЕЗПЕКА (тільки не треба його жувати:))) Різнобарвні брусочки тіста та ІНСТРУКЦІЯ МАСТЕР-КЛАС допоможуть створити чарівний світ із найрізноманітніших предметів. Ніжність і пластичність матеріалу сприяє розвитку тактильних відчуттів і дрібної моторики рук дитини, а дорослі із задоволенням помнуть його в руках, релаксуючи та відвертаючи увагу від побутових проблем.
Комплектація
- тісто для ліплення — 10 шт.;
- тісто для ліплення в баночках — 5 шт.;
- екструдер — 1 шт.;
- комплект із 3 стеків — 1 шт.;
- формочки складні — 2 шт.;
- блістерні форми — 2 шт. ;
- заноза — 1 шт.;
- інструкція — 1 шт.
Розміри паковання (ДхШхВ): 342х225x84 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Пластилін восковий |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 3 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 399 ₴


