
М'яка плюшева Собачка Кікі 5595
676 ₴
- В наявності
- Код: 5595L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка плюшева інтерактивна іграшка Собачка Кікі на повідці. Гарний подарунок для дівчинки або хлопчика.
Озвучено на Українською мовою
Функції
- гуляє на повідці
- ходить
- виляє хвостиком
- співає пісню
- гавкає
У комплекті:
- повідець ( виконує роль пульта керування)
Батарейки 3 шт. типу АА до комплекту не входять
Паковання: коробка 34,5 х 12,5 х 26 см
Матеріал м'який плюш, всередині каркас
Рекомендовано діткам від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії |
| Мови | Український |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 15 см |
| Вага | 200 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 310 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴

