
Дитяча скарбничка Сейф із паролем MK 4829
789 ₴
- В наявності
- Код: 4829L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скарбничка MK 4829 сейф із кодом, у формі будиночка.
Приймає купюри, є музичні, звукові і світлові ефекти,
2 різновиди,
Працює на батарейках
Розмір 13 х 21 х 11 см,
Розмір у коробці18 х 23 х 13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тематика виробу | День народження |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 300 г |
| Глибина | 130 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴

