
Дитяча Ігрова Аптечка, Набір Доктора М0463
229 ₴
- В наявності
- Код: М 0463L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір лікаря для юного лікаря в модній медичній валізці з великим вибором інструментів. Граючи з цим набором, малюк зможе вилікувати всіх друзів, родичів, хатніх тварин і, звісно ж, всі іграшки.
У наборі 18 докторських предметів, які зроблять гру дуже захопливою.
Розмір валізки: 19 х 15 х 7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

