
Дитячий пістолет COLT 1911С
417 ₴
- В наявності
- Код: 1911BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий пістолет стріляє пластиковими кульками.
Розмір пістолета 22 см.
Паковання коробка 29 х 17 х 4 см.
Матеріал — метал — пластик.
Діаметр кульок 6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Сірий |
| Максимальна дальність стрільби | 50 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 0.4 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417 ₴

