
Ванна з пупсом Цікавий малюк 8933 B-6
1 187 ₴
- В наявності
- Код: 8933 B-6 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький пупсик готовий стати головним героєм цікавих ігор і захопливих пригод! У комплекті є чарівна ванночка з помповою подачею води та безліч аксесуарів для купання.
Дитина зможе вигадувати власні сюжети: купати, піклуватися та гратися з пупсиком, розвиваючи турботливість, уяву й фантазію!
Особливості:
- висота пупса: 28 см;
- виразні очі;
- рухомі кінцівки;
- ванна з помповою подачею води;
- знімний одяг;
- до комплекту додано аксесуари для купання (іграшкове мило, пляшечки, мочалка тощо);
- довжина ванни: 39 см;
- пупса виконано з пластику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Тип | Аксесуари |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип харчування | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | True |
| Ширина упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187 ₴

