
Лялька дитяча зростова Анжеліка M 9929 (56 см)
499 ₴
- В наявності
- Код: A9929L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька дитяча зростова Анжеліка M 9929
Розмір ляльки 56 см.
Функції музика українські пісні.
Працює від батарейок
Поставляється в коробці.
Матеріал - пластмаса + тканина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 98 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

