
Залізна дорога поїзд Power Train 21812
1 259 ₴
- В наявності
- Код: 21812L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перевезіть пасажирів поїздом, зокрема й у канун Різдва!
У наборі «Різдвяний поїзд Power Train» ви знайдете безліч залізничних шляхів, елементів колії, аксесуарів і тривагонний поїзд, керований паровозом.
Збирати дорогу можна різними способами. З набором із 42 деталей можна зібрати як 8, з декількома перетинами. Використовуйте перемикачі, побудуйте міст!
Комплект містить:
• 1 шт. локомотив;
• 3 шт. вагона;
• Рельси;
• Різні аксесуари (ялинка, міст, стельовий, устілки, убудиночок).
Локомотив працює від 2 мінібатарейок типу ААА, батарейки до комплекту не входять.
Довжина дороги: 366 см.
Різдвяний поїзд Power Train можна комбінувати з іншими наборами Power Train, іграшками та рейками.
Розміри упакування: 59 х 8 х 32 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Протяжність дороги | 3.66 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 1470 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 980 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Білий |
| Комплектація іграшки | Платформа, Вагон, Локомотив |
| Стан | Новий |
| Виробник | Power |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 590 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

