
Столик проєктор для малювання AK 0004
1 469 ₴
- В наявності
- Код: AK 0004 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір 2в1 проєктор + мольберт магнітний
Розмір: 39 х 30 х 58 см.
У комплекті набору стільчик, букви-англ, цифри, слайди 48 шт., маркер, фломастери, губка, колір бузковий із рожевим.
Ефекти світлові, працює від батарейок
Матеріал: пластмаса.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 58 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴

