
Ігровий набір для прибирання 6892-93
1 079 ₴
- В наявності
- Код: 6892-93 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір для прибирання призначений для маленьких господинь і виготовлений у приємній рожево-білій колірній гамі.
Характеристика:
- Він містить усі 9 предметів для прибирання — візок, швабру, мочалку, совочок, щітки, пляшечки та невеликий пилосос зі звуковими ефектами.
- Дитячий пилосос видає звук і світиться, працює від батарейок АА (до комплекту не входять) .
- Усі аксесуари розташовуються на невеликій пересувній тележке.
- Виготовлений цей набір із якісного пластику високої щільності.
- Розмір візка в зібраному вигляді візок 51*28*29 см.
- Висота візка: 51 см.
- Розмір пилососа: 25*12 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B Kids |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴

