
Дитячий ігровий набір Військового M013A
709 ₴
- В наявності
- Код: M013L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір військового включає в себе велику кількість іграшкового спорядження і зброї сучасного бійця. Малюка можна екіпірувати за останнім словом військової науки. Безперечне задоволення хлопчик отримає від зброї імітує звукові та світлові ефекти цієї стрілянини, і від спорядження схожого на те, яке можна побачити в «крутих» фільмах з «екшеном». Залишилося тільки уявити себе одним з головних героїв, і вперед до перемоги добра над злом.
Розмір в коробці 66,5-39-5,5см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴
- Спосіб упаковки: пленка,картон

