
Дитяча іграшкова бензопила KY1068-109
449 ₴
- В наявності
- Код: KY1068-109 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкова Бензопила — це електрична іграшка для маленького будівельника, обладнана звуковими ефектами. Має правдоподібний зовнішній вигляд, розширює світогляд і розвиває моторику рук. Під час натискання на курок ланцюг тріщить і обертається, лунає звук інструмента, що працює.
Функціональність:
— Унікальний дизайн.
— Наслідуючи улюбленого тата.
— Повністю безпечно для здоров'я.
Характеристики
Матеріал: пластик
Вік: від 3 років
Розміри паковання (довжина/висота/ширина), см: 33 х 23.5 х 10.5
Комплектація: бензопила зі звуком (3хАА не входять до комплекту)
Ефекти: звукові
Живлення, боєприпаси, наявність: 3 х АА (не входять до комплекту)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴

