
Дитячий піаніно синтезатор M 5499
1 399 ₴
- В наявності
- Код: M 5499BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Синтезатор M 5499
Довжина синтезатора 70см
Складається з 54 х клавіш
У комплекті мікрофон, USB-зарядний
Функції запис музики, демо версії, МР3,
Працює як від мережі, так і від батарейок
Розмір коробки 78-26-9см
Матеріал — пластмаса
Тип паковання — коробка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 1400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
- Спосіб упаковки: Плівка

