
Собачка з повідцем на керуванні Хаскі M 6196 I
848 ₴
- В наявності
- Код: M 6196 I BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Із самого дитинства всім і кожному відомо, хто справжній друг людини, хто ніколи не передасть, хто завжди поруч і в кожну хвилину готовий до веселощів і пригод. Звичайно ж — це собака!
Придбання хатньої тварини — велика відповідальність, якої потрібно вчитися. Для цього чудово підійде музичний песик «Найкращий друг» з функціями, які замінять маленькому непосиді справжнього песика.
Довжина собачки 24 см
Музичні ефекти на українською мовою, також звукові ефекти. Собачка вміє ходити, рухати хвостом.
Працює від батарейок.
Матеріал — пластмаса + тканина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 400 г |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Немає |
| Регулятор гучності | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тварина |
| Наявність | в наявності |
| Колір | Світло-сірий |
| Тип харчування | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Мови | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

