
Коляска для ляльок CARRELLO 9636 PINK
3 199 ₴
- В наявності
- Код: 9636VK
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До набору CARRELLO MAGIA 9636 входять три знімні блоки, які можна встановити у 2 положеннях: лялька обличчям до себе та від себе (за допомогою перекидної ручки).
Функціональні особливості:
- Поворотні колеса;
- Кошик;
- Ремінь безпеки;
- Регульована ручка;
- Кут нахилу сидіння;
- Складаний капюшон.
Характеристики:
- Тип складання: книга;
- Регулювання висоти ручки: є, поворотне, висота 65-85 см;
- Діаметр коліс: передні: 15 см, задні 17 см;
- Максимальне навантаження: 3 кг;
- Розмір люльки (ДхШхВ): 55 х 25 х 40 см;
- Розмір прогулянкового блока (ДхШхГ): 60 х 20 х 15 см;
- Розмір автокрісла (ДхШхВ): 50 х 20 х 35 см;
- Аксесуари: сумка, чохол для ніжок на люльку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Метал, Пластик, Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Висота | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

