
Коляска для ляльок CARRELLO 9651B Rose RED
2 379 ₴
- В наявності
- Код: 9651VK
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Дитяча коляска-трансформер із сумкою та перекидною ручкою.
Коляска Maestro 2 в 1 додасть реалізму дитячій грі! Почніть використовувати її разом із просторою люлькою.
Поворотні передні колеса та кошик для зварювання.
Коли дитина вирішить, що її малюк "вирос", перетворіть люльку на прогулянковий блок із регульованим капюшоном.
Перекидна ручка дасть змогу завжди бачити пупса, а ремені безпеки захистять його від випадкового випадання.
Компактне складання рами.
І звісно, сумка для всього необхідного, як у справжній колясці.
Характеристики товару й аксесуари
Тип складання — книжка
Регулювання висоти ручки — є, поворотне.
Висота 50 х 65 см
Діаметр коліс — передні: 11 см, задні: 15 см
Кошик — є
Макс. навантаження — 3 кг
ЛЮЛЬКА
Розмір люльки, ДхШхВ — 50х20х45 см
ПРОГУЛЬНИЙ БЛОК
Розмір сидіння, ДхШхГ — 50х20х15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Метал, Пластик, Текстиль |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Колір | Червоний |
| Регульована ручка | Так |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Висота | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 2 379 ₴
- Спосіб упаковки: плівка


