
Корзинка плетена для пупса
399 ₴
- В наявності
- Код: 112108
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий якісний кошик для перенесення пупсика.
Виконана ручною роботою з якісних матеріалів
Іграшка впишеться в ігрову кімнату дитини і стане хорошим доповненням до ігрового сюжету дитини.
Розмір кошика
Довжина: 34,5 см
Ширина: 17 см
Висота : 13 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 345 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Аксесуари |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







