
Робот трансформер 3в1 Тобот М506
1 129 ₴
- В наявності
- Код: 506L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-трансформер Тобот із серії Алтон втілюється в цій іграшці.
Відразу дві машини інтегруються й створюють одного нового персонажа-робота з потужними рухомими кінцівками.
Трансформер дає змогу дитині розігрувати відразу кілька варіантів гри!
Всього за кілька рухів машина Альфа трансформується в тіло робота та з'єднується з його ногами з Машинки Бета та руками з машинки Тета.
Розмір упаковки: 28 х 12 х 35 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Основні | |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | оптімус прайм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴

