
Надувний пліт для плавання Intex 57552 Єдиноріг
487 ₴
- В наявності
- Код: 57552BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики дитячого надувного гребінця Intex 57552, Єдиноріг, 163х86 см:
- Рекомендований вік: від 3 років;
- Матеріал: вініл;
- Кількість ручок: 2;
- Габарити: 163х86 см;
- Кількість місць: 1;
- Вага: 0.9 кг;
- Максимальне навантаження: 40 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Нове |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Комплектація насосом | False |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1630 мм |
| Довжина | 2510 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | True |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴



