
Триколісний дитячий велосипед Turbo trike M 3648-5
1 747 ₴
- В наявності
- Код: 3648-5L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий триколісний велосипед Turbotrike якісний, стійкий і зручний у використанні.
Міцна рама з полегшеного металу, колеса з EVA матеріалу є величезним плюсом, адже батькам треба його носити із собою, а з такою легкою вагою це не становитиме труднощів.
Характеристики дитячого велосипеда Turbotrike:
- Рама (матеріал) сталь
- М'які накладки на кермі
- Висота сидіння 35,5 см (регулюється у 2 положеннях)
- У комплекті пляшечка для води та ручка для перенесення
- М'яка накладка на сидіння
- Габаритний розмір велосипеда довжина 73 х ширина 48 х висота 56 см
- Вага велосипеда: 4 кг
Розмір коліс:
- Переднє 25 см
- Задні 21 см
- Матеріал коліс EVA
- Підшипники переднє колесо
Продається в розібраному вигляді в коробці.
Товар, як представлений на фото, вартість товару на сайті актуальна!
Завдяки за замовлення в інтернет магазині Потапич!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbo Trike |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 4 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Колір | Салатово-чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 747 ₴


