
Дитяча музична карусель на ліжечко HL 2020-20 R
809 ₴
- В наявності
- Код: HL 2020-20L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музична карусель "Добри сни" — це яскрава, ергономічна та багатофункціональна підвісна іграшка для малюків. Карусель має яскравий дизайн, всі підвісні іграшки виготовлені з первинної пластмаси у формі милих і добрих тварин. Кожна підвісна іграшка обладнана 3 м'якими масажними кільцями.
На панелі розташовується 5 активних кнопок:
• вмик/вимк;
• світлові ефекти:
- проєктор із зображенням нічного неба та місяця;
- Світло нічника.
• регулювання гучності — 5 рівнів;
• весела музика — 8 композицій;
• колискові мелодії 8 мелодій;
• звуки природи 3 мелодії.
• таймер на 10, 15, 20 хвилин.
Карусель працює від 3 батарейок типу "АА" — не входять до комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

