
Надувний басейн Intex 28116 305x61 см
2 267 ₴
- В наявності
- Код: 28116BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн Intex 28116 має стандартні форми дорослому та малюк уже з до шкільного віку може сміливо плавати в ньому. Сам басейн складається з тришарового ПВХ, тому є абсолютно нешкідливим. У зібраному стані надувні басейни не займають дуже багато місця.
Характеристики Intex 28116
Діаметр: 305 см.
Висота: 61 см.
Вага: 9 кг.
Об'єм води за 90% заповнення: 3077 л.
Товщина ПВХ: 0,9 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3077 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 9 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 267 ₴

