
Собачка інтерактивна на радіокеруванні К21
878 ₴
- В наявності
- Код: К21L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Собачка на радіокеруванні До 21
Подарунок, який обов'язково сподобається Вашій дитині .
За допомогою пульта управління здійснюються цьогоріч більшість функцій:
обертання головою, рух вперед-назад, танець, переставлення, та інші функції.
Виконує команди, реагує на бавовну. Передбачена функція програмування.
Працює іграшка від акумулятора який поставляється в комплекті.
Для пульта потрібні 2 батарейки ААА (не входять в комплект).
Розмір іграшки 19 см
В наборі: собачка, пульт, USB зарядний пристрій.
Розмір упаковки: 22 х 21 х 14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 800 г |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴





