
Дитячий пластилін "Вправий стоматолог" 5311
525 ₴
- В наявності
- Код: 5311BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набор теста для лепки «Вправний стоматолог» захопить дитину у світ творчості.
Для термінової допомоги юний стоматолог має все необхідне:
- 5 баночок із кольоровим, приємно пахнувальним тістом для ліплення;
- інструменти стоматолога;
- зубна щітка;
- іграшкова бормашина з обертовою насадкою, що видає звуки, як справжня;
- форми для виготовлення зубів;
- форма для виготовлення брекетів;
— голова пацієнта.
Весела та захоплива гра обов'язково сподобається дітям, а батькам допоможе в ігровій формі розповісти і показати, як правильно доглядати за зубками, які процедури виробляються в стоматологічному кабінеті, і що це зовсім не страшно!
Бормашина працює від 2 батарейок 1.5V АА (не входить до комплекту).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Пластилін восковий |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 3 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 6 см |
| Вага | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴

