
Матрац надувний Bestway 67374 203 х 153 х 22 см
1 069 ₴
- В наявності
- Код: 67374BL
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Вирізняється своєю надміцністю матеріалів, як-от вініл і поліестер, які так само здатні витримувати сильні удари, розтягування, сонячне ультрафіолет, а також мають водовідштовхувальні властивості. Технологія внутрішньої конструкції матраца є запатентованою технологією торгової марки Бечей і являє собою, розташовані всередині матаса перегородки у формі склянок. Завдяки цьому матрац має ортопедичний ефект.
Виготовляється тільки в синьому кольорі. Верхній шар матраца покритий флоком, що робить марас Bestway приємний на дотик, а також запобігає зісковзуванню простирадл. Завдяки тому, що матрац компактно згортається в здутому стані, у Вас не виникне труднощів із транспортуванням. У будь-який насос Ви можете придбати в нас у магазині Потапич окремо на Ваш вибір.
Характеристики Bestway:
- Матеріал: водонепроникний вініл
- Міцність: висока
- Верхній шар (покриття): флоковане
- Колір: Синій
- Насос: купується окремо.
- Максимальне навантаження: вага в 215 кг.
- Комплектація: Надувний матрац, ремкомплект.
-
Розміри:
153 х 203 х 22 см
У комплекті 2 подушки та ручний насосВага: 5 kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 215 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1530 мм |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Керівництво по експлуатації | Так |
- Ціна: 1 069 ₴



