
Матрац надувний Bestway 67001 188 х 99 х 22 см
645 ₴
- В наявності
- Код: 67001BL
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Вирізняється своєю надміцністю матеріалів, як-от вініл і поліестер, які так само здатні витримувати сильні удари, розтягування, сонячне ультрафіолет, а також мають водовідштовхувальні властивості. Технологія внутрішньої конструкції матраца є запатентованою технологією торгової марки Бечей і являє собою, розташовані всередині матаса перегородки у формі склянок. Завдяки цьому матрац має ортопедичний ефект.
Виготовляється тільки в синьому кольорі. Верхній шар матраца покритий флоком, що робить марас Bestway приємний на дотик, а також запобігає зісковзуванню простирадл. Завдяки тому, що матрац компактно згортається в здутому стані, у Вас не виникне труднощів із транспортуванням. У будь-який насос Ви можете придбати в нас у магазині Потапич , бажано на Ваш вибір.
Характеристики Bestway:
- Матеріал: водонепроникний вініл
- Міцність: висока
- Верхній шар (покриття): флоковане
- Колір: Синій
- Насос: купується окремо.
- Максимальне навантаження: вага 130 кг.
- Комплектація: Надувний матрац, ремкомплект.
-
Розміри:
188 х 99 х 22 см
Вага: 2 kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Так |
- Ціна: 645 ₴


