
Надувний матрац Intex 64778 137х191х25 см
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 64778BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Технологія (внутрішня система): технологія Fiber-TechTM.
- Конструкція: поздовжня, вертикально-балкова конструкція з «Fiber Tech».
- Максимальне навантаження: 175 кг.
- Щільність матеріалу: 0,5 мм.
- Покриття: флоковане.
- Товщина покриття: 0,38.
- У комплекті: зовнішній електричний насос на батарейках Intex 66638 (працює від 6 батарейок типу C).
- Ширина: 137 см.
- Довжина: 191 см.
- Висота: 25 см.
- Матеріал: сильний протестований матеріал ПВХ (вініл).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Зелений |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | на батарейках |
| Максимально допустиме навантаження | 175 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴

