
Детская кукла Паночка 5918 (Украинский язык)
878 ₴
- В наявності
- Код: M5914L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька "Панночка" музична обов'язково сподобається вашому малюку. Лялька багатофункціональна, вона вміє розмовляти, співати пісні, знає скоромовки, вірші.
Лялька озвучена українською мовою/
У ляльки м'яке тіло, а ніжки і ручки виконані з пластику. Лялька дуже красиво виглядає, у неї стильний наряд.
В наявності: 4 види (потрібну Вам ляльку вказуйте в коментарі до замовлення)
Розмір ляльки: 46 см
Упаковка: коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 46 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Діаметр упаковки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴

