
Пожежна машина з водною помпою ZH 811-5
725 ₴
- В наявності
- Код: ZH 811-5 (V)
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пожежна машина в масштабі 1:10 подарує дітям справжні емоції та відчуття участі в рятувальній операції. Вона поєднує захопливий дизайн із функціональністю: яскраві світлові ефекти, реалістичні звуки та справжнє подавання води за допомогою помпового механізму перетворюють гру на захопливу пригоду. Завдяки інерційному механізму машинка легко рухається, а детально продумані елементи конструкції дають змогу відтворювати різні ситуації на уявному пожежному виклику. Ідеальний варіант для допитливих малюків, які мріють рятувати світ.
Розмір упаковки: 39 x 21 x 14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴

