Футбол настільний 68008
Настільний футбол — прекрасна гра для двох, яка здатна надовго захопити не тільки дітей, а й дорослих! Кожен гравець керує своєю командою футболістів.
Мета гри: забити противнику якнайбільше голів. Гра дуже азартна, весела та захоплива!
Особливості:
Ігрове поле з високими бортиками, виготовлене з якісного пластику;
пружинний механізм гри
яскравий барвистий дизайн;
активна та динамічна гра;
виробляє швидкість реакції, влучність і точність рухів, додає дітей до спорту.
Характеристики:
для дітей від 3 років
розмір 53 х 36 х 6 см
матеріал: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Пластмаса |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал плити ігрового поля | Пластик |
| Матеріал опор столу | Пластик |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴
- Спосіб упаковки: пленка.


