
Радіокерована робот-собака А 001
1 949 ₴
- В наявності
- Код: 001L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Інтерактивна Собачка на голосовому управлінні (арт. A001) - оснащена безліччю функцій, з допомогою яких вона веде себе, як справжній собака.
Виконує собачка 12 голосових команд (здійснюються англійською мовою), імітує голос і звички 10 різних тварин, може перекидатися, танцювати, співати і програвати мелодії. Дуже милий пес вміє рухати головою і виляти хвостиком, ходити вперед і назад.
Функції собаки:
- Виконує 12 голосових команд (сидіти, стояти, злий пес, бути милим, співати, танцювати, віджиматися, йога та інші).
- Відтворює звуки, і імітує звички 10 різних тварин.
- Можна самому програмувати руху цуценя, наприклад, з командою «охорона», він буде захищати Вас на прогулянці, виконуючи програму «дражнити цуценя» собака робот буде грайливо рухатися навколо господаря і гавкати.
Грати з нею захоче навіть дорослий, а дитині вона стане другом і допоможе у вивченні англійської мови!
Комплектація: собака-робот, пульт управління, USB-зарядний, викрутка.
Собака працює від акумулятора, пульт управління працює від 2 батарейок (у комплект не входять).
Розмір собачки: 29 див.
Тип зарядки: від USB
Радіус дії: до 5 м.
Робота в активному режимі: до 30 хв.
Заряд акумулятора: 60 хв.
Матеріал: якісний пластик.
Розмір упаковки: 34 х 22 х 22 див.
Рекомендований вік: від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, USB-роз'єм |
| Мови | Англійська |
| Висота | 290 см |
| Вага | 1.3 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Тварини |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 15 м |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Колір корпусу | Білий |
| Двигун | Електричний |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Час зарядки акумулятора | 1 годину |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 949 ₴

