
Надувний матрац Intex 64765 (203 х 152 х 22 см)
999 ₴
- В наявності
- Код: 64765L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац Intex 64765 темно-синього кольору виготовлений із сучасних високоякісних матеріалів (водонепроникний вініл). Матраца виготовлений з ПВХ товщиною 0.52 мм, має флокіроване покриття, м'яке і приємне на дотик. Бічні стінки і низ матраца зроблені з ПВХ товщиною 0.52 мм
Надувний матрац Intex 64765 відмінно підходить для туристичних походів, також на ньому можна плавати.
В комплекті 2 подушки і ручний насос
Характеристики Intex 64765:
Розміри спального місця: 203х152 див.
Висота: 25 см
Колір: синій.
Максимальне навантаження: 273 кг.
Вага: 3.5 кг
Комплектація: інструкція.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

