
Дитячий піаніно синтезатор MQ 021
2 299 ₴
- В наявності
- Код: MQ 021 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий синтезатор MQ-021 — це багатофункціональний синтезатор для дітей віком від 3 років.
Синтезатор MQ-021 з 61 клавішами та мікрофоном, у який можна співати караоке.
Працює піаніно MQ-021 от батареек и від мережі (в комплекті є мережевий адаптер).
Упакований синтезатор-піаніно MQ-021 в картонну коробку.
У комплекті:
- блок живлення
- мікрофон
- підставка для нот
- інструкція
Розмір: 83.5x33.5x12.5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MQ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 1900 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
- Спосіб упаковки: Плівка

