
Дитяча музична карусель на ліжечко 0006 (на керуванні)
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 0006L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карусель — мобіль являє собою набір іграшок, які тішитимуть Вашого малюка в супроводі музичних ефектів.
Особливості каруселі М0006 з підвісками:
- проєктор нічного неба
- пульт керування
- живлення — на батарейці;
- підвіски 4 штуки
- музичний супровід;
- звук (український) і світло
- регулятор гучності
Пульт дистанційного керування - розмір паковання: 61 х 39 х 10см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Діаметр | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

