
Дитяча інтерактивна іграшка розумний Пінгвін 7498 (казки)
589 ₴
- В наявності
- Код: 7498L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пінгвін інтерактивна іграшка 7498 Play Smart - це дитяча навчальна сенсорна іграшка, спрямована на розвиток дитини.
Опис товару:
1) Пінгвін реагириует на дотики до голови і крил, говорить при цьому різні фрази.
2) Розповідає вірші в алфавітному порядку (43 вірші).
3) Розповідає казки (24 казки).
4) Співає пісеньки (15 пісень).
5) Розповідає скоромовки (10 скоромовок).
6) Функція повторення.
7) Дзьоб пінгвіна – м'який і еластичний, виконаний з силікону, переливається різними кольорами.
8) Працює від батарейок (у комплект не входять).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Виробник | Play Smart |
| Висота | 200 см |
| Ширина | 140 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 130 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Мови | Російська |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Висота упаковки | 273 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴



