
Ляльковий будиночок "Щаслива сім'я" 012-03
1 699 ₴
- В наявності
- Код: 012-03L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будиночок з флаксовими тваринами Happy Family 012-03:
- У будиночку два поверхи;
- Мама-львиця;
- Набір для вітальні: 2 плетені крісла, маленький столик, торшер;
- Набір для кухні: стіл, набір фужерів і глечик, посуд;
- Набір для спальні: велике дзеркало, комод із дзеркалом, робочий стіл із шухлядками, настільна лампа, вішалка підлогова та 2 маленькі вішалки для шафи, стілець;
- Набір городу: грядка з овочами (морківка, гарбуз із зеленню, капуста, буряк), граблі, 2 вази з рослинами, стійка для горщиків із зеленню, самі горщики з з зеленню, кошик).
- Bacota фігурки: 10 cм.
- Paзмepи-грядки: 9 х 9 см.
Будиночок виготовлений із якісного пластику, не має сторонніх запахів. Будиночок міцний і досить важкий. Зовнішнє оздоблення імітує дім із колод.
Перевагою цього типу будиночків його оригінальне планування: кімнати виходять на обидва боки будиночка, що дає змогу збільшити площу будиночка та зробити зручнішим процес гри. У будиночку 2 великих просторих кімнати, веранда з колонами, невелика передпокій із гвинтовою драбиною, 2 балкони. У будиночку є 3 двері. Малюків зазвичай захоплює гра з відчинянням/зачинянням дверей.
У комплекті з будиночком мама-львиця та звірята покриті флаксом, які дуже приємні та м'які на дотик. Ручки та ніжки рухаються, голова повертається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Family |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴



