
Дитяча бензопила М 778-2
457 ₴
- В наявності
- Код: 778-2L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча бензопила М 778-2
Розмір бензопилки 33 см
Іграшка обладнана звуковими ефектами.
Іграшка має рухому стрічку для уявного свердла дерев
Працює від на батарейці (до комплекту не входять)
Окуляри в комплекті
Постачається в коробці: 34 х 21 х 7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457 ₴

