
Ігровий набір карета з конячкою 2223
609 ₴
- В наявності
- Код: 2223L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір для ляльок
Розмір карети 25 см
Розмір конячки17 см
Іграшка підійде для ляльок розміром до 29 см (барбі, аналог барбі)
Розміри коробки: 40х20х30см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Транспорт |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴

