
Дитячий металевий пістолет CYMA ZM23
813 ₴
- В наявності
- Код: Zm 23L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий іграшковий пістолет із пластиковими кульками для дітей. Завдяки своєму оригінальному дизайну і якісним виготовленням, ця іграшка має досить реалістичний вигляд. Для стрільби необхідно перевернути затвор пістолета. Пістолет стріляє пластиковими кульками.
Характеристики Пистолета ZM23:
- Металевий корпус з елементами пластику.
- Пластикові кулі розміром 6 мм.
- Розмір пістолета: 18 х 5 х 14 см.
- Паковання: картонна коробка.
- Розмір упаковки: 20 х 5 х 15см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 0.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Метал |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Максимальна дальність стрільби | 50 м |
| Комплектація мішенню | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 813 ₴



