
Дитячий металевий пістолет CYMA ZM21
663 ₴
- В наявності
- Код: Zm 21 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий іграшковий пістолет із пластиковими кульками для дітей. Завдяки своєму оригінальному дизайну і якісним виготовленням, ця іграшка має досить реалістичний вигляд. Для стрільби необхідно перевернути затвор пістолета. Пістолет стріляє пластиковими кульками.
Характеристики Пистолета ZM21:
- Металевий корпус з елементами пластику.
- Пластикові кулі розміром 6 мм.
- Розмір пістолета: 14 х 3 х 10 см.
- Паковання: картонна коробка.
- Розмір упаковки: 16 х 3 х 11см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 0.4 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Метал |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Максимальна дальність стрільби | 50 м |
| Комплектація мішенню | False |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴



