
Металева пневматична гвинтівка ZM51
2 749 ₴
- В наявності
- Код: ZM51L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкова пневматична гвинтівка ZM51 з якісним реалістичним прицілом обов'язково сподобається будь-якому хлопчикові.
Гвинтівка виготовлена з якісних матеріалів, металеві та пластикові деталі корпусу.
Іграшка виглядає дуже реалістично.
Комплектація: вішки, приціл, кулі страйкбольні, ремінець, викрутка, кріплення, магазин.
Матеріал: метал і міцний пластик.
- Розмір автомата ZM51 ― 110 див.
- Місткість магазину ― 250 штук кульок.
- Швидкість вильоту кулі ― 80 м/с
- Прицільна дальність ― 15 м
- Максимальна дальність стрілянини ― 50 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гвинтівка з РСР |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Оптичний приціл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Стан | Нове |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Метал |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 900 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Максимальна дальність стрільби | 50 м |
| Комплектація мішенню | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

